PODUZETNIŠVO

U sklopu izvannastavne aktivnosti „Poduzetništvo“ , pod vodstvom profesorice Maje Vahovec Juran, učenice su posjetile Veterinarsku ambulantu „Katalinić“ , gdje ih je vrlo srdačno primila doktorica veterinarske medicine i vlasnica Veterinarske ambulante Božena Katalinić. Nakon obilaska ambulante gospođa Katalinić ispričala je kako su ona i njen suprug započeli svoj poduzetnički pothvat, koji su bili motivi te na koje su prepreke nailazili na tom putu. Objasnila je čime se bave u svakodnevnom radu, te koji su najveći problemi i detaljno opisala njihov radni dan. Učenice su također čule promišljanja o tome, da li im bilo lakše biti zaposlenikom ili poslodavcem. Doktorica Katalinić se nadalje osvrnula na to kako promjene u društvu te tržišni odnosi utječu na njihovo poslovanje. Glavni cilj susreta, s uspješnim poduzetnicima, bio je dobiti širu sliku o tome što znači baviti se poduzetništvom te koje su prednosti i nedostaci takvog životnog odabira.

Učenice poduzetnice: Vanessa Debelić, Petra Lešković , Martina Kušter, Dora Blaić, Anamarija Strašek i Lorena Aračić.

20161201_131807 20161201_131839 20161201_132316