PRVENSTVO GRADA ZAGREBA U FUTSALU ZA UČENICE SREDNJIH ŠKOLA

slike futsal 2

Učenice Veterinarske škole nastupile su na prvenstvu Grada Zagreba u futsalu te odličnim rezultatima i sportskom borbenošču osvojile 4. mjesto, što je ujedno najbolji rezultat u svim sportskim natjecanjima naše škole.
U konkurenciji devetnaest prijavljenih srednjih škola, djevojke su ostvarile sljedeće rezultate:

1. KOLO VETERINARSKA- HOTEL.- TURISTIČKA 1:0
2. KOLO VETERINARSKA -10.GIMNAZIJA 0:0 (1:0)
3. KOLO VETERINASKA- GIM. T. BREZOVAČKOG 1:0

Nakon plasmana među četri najbolje ekipe, u polufinalu, slijedio je ogled s učenicama Športske gimnazije, najboljom ženskom ekipom Republike Hrvatske i polufinalisticama svjetskog prvensta u futsalu, koji je završio rezultatom 11:0.
U borbi za 3. mjesto naše djevojke igrale su s učenicama Prirodoslovne škole Vladimira Preloga, prošlogodišnjim finalisticama prvenstva Grada Zagreba, te su u tijesnoj i neizvjesnoj završnici poražene s rezultatom 2:1.

Uz sjajan plasman , djevojke, su velikom sportskom borbenošću , zalaganjem, ponašanjem kao i simpatičnošću izvan terena bile primjer drugima te predstavile našu školu u najboljem svjetlu.

Članice ekipe:

1. Antonija Ilčić 2D
2. Laura Mustač 2D
3. Nina Grmovšek 2D
4. Diana Alić 2A
5.Patricia Flis 2A
6. Adelisa Ćatić 2D
7. Dora Blaić 2B
8.Nikolina Šimir 1B
9. Matea Maleković 1B

Daljnjim radom, treninzima te uz sportsku sreću nadamo se još boljim rezultatima u sljedećoj sezoni. Sportski pozdrav

Voditelj:Darko Jurišić