Kultura turizma

U organizaciji Grada Zagreba i Turističke zajednice grada Zagreba desetu godinu zaredom provodi se projekt “Kultura turizma” kojim se mlade sugrađane nastoji uključiti u sudjelovanje u programima zaštite okoliša, zaštite životne sredine, podizanja kvalitete življenja, očuvanja etnološkog, povijesnog i kulturnog nasljeđa, podizanja razine gostoljubivosti te stvaranja klime dobrodošlice. Naša škola se ove godine, zajedno s četiri druge srednje škole u Zagrebu, s velikim veseljem uključila u ovaj projekt i to s temom „Fašnik“.

Ideja nam je zajedno s učenicima promišljati, istraživati, planirati te realizirati posjete brojnim značajnijim mjestima na području Zagreba, prikupljati ćemo informacije i dojmove te ih dokumentirati fotografijama, tekstom i video snimkama. Najzanimljivije ćemo izdvojiti te ujediniti u završnom video-uratku, turističkom vodiču i u obliku drugih promotivnih materijala.

Putovanje započinje u Zoološkom vrtu grada Zagreba… Pridružite nam se!

Besplatan upad u Zagrebački zoološki vrt za svu djecu koja dođu kostimirana