Međuškolska suradnja – Humanitarni kviz

U prostorijama Tehničke škole Zagreb, 15. travnja 2024. godine, održao se treći humanitarni pub kviz, u kojem su sudjelovali učenici sljedećih škola: Srednja škola Jelkovec, Trgovačka škola Zagreb, Srednja škola Dugo Selo, Veterinarska škola Zagreb i Tehnička škola Zagreb sa svojim nastavnicima Josipom Marićem, Kristinom Gudlin, Ivom Deković, Eduardom Kožulom i Ozanom Mirosavljev Grgić.

Učenici su imali priliku pokazati svoje znanje iz područja opće kulture, a u kvizu u kojem ih je sudjelovalo 50-ak, boje Veterinarske škole branile su: Ana Katarina Bubanović (3.b), Mia Dolenec (3.b), Karla Herout (3.b), Iva Lasić (3.b), Magdalena Šut (3.b), Lorena Turk (3.b);Petra Zovkić (3.b), Sara Đudarić (3.c),Petra Radić (3.c), Gabrijela Hanzec (3.d), Lucija Galović (3.d), Sara Frketić (3.d) i Lucija Kupres (3.d),  koje su bili u grupama s učenicima iz Tehničke škole Zagreb te su vrlo uspješno odgovarali na pitanja i odlično se pozicionirali.

Učenici i nastavnici ovim su putem pokazali nesebično srce, otvorili put dijalogu i empatiji prema ljudima u potrebi i primjerom pokazali što znači služiti.