Humanitarna akcija Zagrepčani Zagrepčanima 2024.

započinje 6. svibnja 2024. i traje do 31. svibnja 2024.

Poštovani učenici i roditelji,

Svibanj je mjesec gdje obilježavamo Tjedan Crvenog križa i samim time potičemo mlade na humanost i solidarnost. U prostoru Veterinarske škole sakupljati ćemo prehrambene i higijenske potrepštine prema kalendaru darivanja po kojem djeca i mladi mogu donirati navedene prehrambene i higijenske potrepštine. Kalendar je osmišljen po danima, ali poanta je da si svako od učenika odabere 1-2 namirnice na kalendaru i taj dan donira za Crveni križ Zagreb. Sve prehrambene i higijenske potrepštine namijenjene su korisnicima Socijalnog dućana. Osim građana grada Zagreba, naši korisnici su i raseljene osobe iz Ukrajine koje se nalaze na području grada Zagreba te broj korisnika prelazi preko brojke od 3000.
Unaprijed hvala na sudjelovanju.

crveni križ