Veterinarska škola bila je domaćin izlučnog natjecanja učenika i učenica strukovnih škola WSC 2021. u disciplini VETERINA

U ponedjeljak 19. 4. 2021. godine u Veterinarskoj školi održano je izlučno natjecanje učenika strukovnih škola u disciplini Veterina.

Naša učenica Antonela Pandur plasirala se na Državno natjecanje WorldSkills Croatia 2021.

Čestitamo našoj učenici Antoneli Pandur iz 4. A razrednog odjela i njenom mentoru Matiji Čabrajcu, dr. vet. med. na osvojenom prvom mjestu i plasmanu na Državno natjecanje.

Čestitke svim zaposlenicima Veterinarske škole koji su sudjelovali u organizaciji i provedbi izlučnog natjecanja te gostima. Ovo je godina izazova, pa je takvo bilo i natjecanje, koje je provedeno u virtualnim učionicama – online .

Ovakav način natjecanja nije do sada zabilježen, a okupio je devet najboljih učenika strukovnih škola iz sektora veterine i to iz Križevaca, Karlovca, Vinice- Varaždin, Vinkovaca, Slavonskog Broda, Kaštel Štafilića, Zadra, Osijeka i Zagreba.

Sve Škole sudionici spremno su prihvatile odgovornost za ovo događanje.

Osmero učenika ostvarilo je pravo nastupa na Državnom natjecanju koje će se u svibnju održati u Zagrebu.

Zahvaljujemo svim natjecateljima i mentorima koji su sudjelovali na ovogodišnjem izlučnom natjecanju, uz nadu da ćemo se druge godine vidjeti uživo.

Andrea Djurdjević, dr. med. vet.

20210419_110956 20210419_111109 20210421_152548